Factor FACCS550P-N 550W Plastik Gövdeli Temiz Su Drenaj Pompası
Stok Durumu:
Var
550W Plastik Gövdeli Temiz Su Drenaj Pompası
Var
Karşılaştır
Temiz / kirli su Temiz
Maksimum Yükseklik 8 m
Max. dalma derinliği (m) 7 m
Max. katı parça (mm) 5 mm
Voltaj 220V (Monofaze)
Kablo Uzunluğu 10 m
Max. kapasite m3/saat 11
Güç 550 W
Ağırlık 4,2 kg
Su sıcaklığı 35°C
Çıkış çapı 1”,1 1/4,1 1/2”
Stok kodu: FACCS550P-N Kategoriler: Marka:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Factor FACCS550P-N 550W Plastik Gövdeli Temiz Su Drenaj Pompası”