Factor FACJET1100G2 1100W Paslanmaz Çelik Gövdeli Seri Jet Pompa
Stok Durumu:
Var
1100W Paslanmaz Çelik Gövdeli Seri Jet Pompa
Var
Karşılaştır
Ölçü 410x205x235 mm
Emme Derinliği 9
Ağırlık 14.5 kg
Voltaj 220V (Monofaze)
Giriş Çapı (İnch) 1
Güç 1.1kW – 1.5HP
Maks. Basınç 6bar
Çıkış çapı 1
Max. Basma Yüksekliği (m) 50 m
Maks. Debi 6 m3/Saat
Basma Yüksekliği 0.9-39.5 / 1.2-38 1.5-35.5 / 1.8-32 2.1-30 / 2.4-29 2.7-20 / 3-14 3.3-7 / 3.6-2
Stok kodu: FACJET1100G2 Kategoriler: Marka:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Factor FACJET1100G2 1100W Paslanmaz Çelik Gövdeli Seri Jet Pompa”