Factor FCOBP150 PARLATMA MAKİNASI 150mm
Stok Durumu:
Var
PARLATMA MAKİNASI 150mm
Var
Karşılaştır
PARLATMA MAKİNASI 150mm
Güç 250W
Voltaj 220V/50Hz
Hız 2980 RPM
Disk Ölçüsü 150x8x12.7mm
Stok kodu: FCOBP150 Kategoriler: Marka:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Factor FCOBP150 PARLATMA MAKİNASI 150mm”