Factor FCOBP200 PARLATMA MAKİNASI 200mm
Stok Durumu:
Var
PARLATMA MAKİNASI 200mm
Var
Karşılaştır
PARLATMA MAKİNASI 200mm
Voltaj 220V/50Hz
Hız 2980 RPM
Disk Ölçüsü 200x10x16mm
Güç S1: 370W – S2: 550W
Stok kodu: FCOBP200 Kategoriler: Marka:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Factor FCOBP200 PARLATMA MAKİNASI 200mm”