Knipex 7006160T ASMA HALKALI PENSE 160 mm
Stok Durumu:
Var
70 06 160 Yan keski
  • Yumuşak tel kesme değeri (çap): Ø 4,0 mm
  • Orta sert tel kesme değeri (çap): Ø 3,0 mm
  • Yumuşak tel kesme değeri (çap): Ø 2,0 mm
  • VDE onaylı: evet
    Var
    Karşılaştır
    70 06 160 Yan keski
  • VDE onaylı: evet
  • Uzunluk 160
    Kafa Krom
    Sap Sos ve İzole VDE
    Kesme Kapasitesi Yumuşak Tel :4,0, Orta Sert Tel:3,0 – Sert Tel:2,50 – Ağırlık:230 gr
    Stok kodu: 7006160T Kategoriler: Marka:
    Based on 0 reviews
    0.0 overall
    0
    Be the first to review “Knipex 7006160T ASMA HALKALI PENSE 160 mm”
    There are no reviews yet.
    SKU: 7702115
  • Orta sert tel kesme değeri (çap): Ø 1,2 mm
  • Schneidwerte harter Draht (Durchmesser): Ø 0,6 mm
  • Yumuşak tel kesme değeri (çap): Ø 0,3 – 1,6 mm
  • Çene uzunluğu (B): 14 mm
  • Çene kalınlığı (eklem) (D): 7,5 mm
  • Kafa genişliği (A): 11 mm
  • SKU: 7712115ESD
  • Yumuşak tel kesme değeri (çap): Ø 2,5 mm
  • SKU: 7005180T
  • Yumuşak tel kesme değeri (çap): Ø 5,5 mm
  • Orta sert tel kesme değeri (çap): Ø 4,6 mm
  • Schneidwerte harter Draht (Durchmesser): Ø 3,2 mm
  • Piyano tel kesme değeri (çap): Ø 3,0 mm