Scheppach HM254SPX HM254SPX GÖNYE KESME MAKİNASI 254MM
Stok Durumu:
Var
Pakete Dahil Testereler : 48 diş ve 60 diş
Kesme 90º/90º (Genişlik/Yükseklik): 340×90 mm
Kesme 90º/45º (Genişlik/Yükseklik): 240×90 mm
Kesme 45º/90º (Genişlik/Yükseklik): 340×46 mm
Kesme 45º/45º (Genişlik/Yükseklik): 240×46 mm
Var
Karşılaştır
Testere çapı Ø 254mm / 48 diş
Boşta devir (d/dk) 4800 d/dak
Eğim Açısı 0-45 derece
Motor 220-240V / 50Hz
Ebatlar (UxGxY) 770x705x560
Güç 2200 W
Ağırlık 14,4
Stok kodu: HM254SPX Kategoriler: Marka:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Scheppach HM254SPX HM254SPX GÖNYE KESME MAKİNASI 254MM”