Stark C225A1180 STARK C225A1180 HSS – E (Co5) KOBALTLI DAİRE TESTERE
Stok Durumu:
Tedarik sürecinde. Bilgi alınız. +90 312 385 81 42
Karşılaştır
Knipex 9536280 CIRCIR MEKANİZMALI KABLO MAKASI 280 mm
Nikon NIK40M BEZ ZIMPARA 40 KUM
Knipex 1640150 KABLO SIYIRMA ALETİ 150 mm
Nikon N33141 FİBER DİSK 180 mm 80 KUM