Stark C250A2240 STARK C250A2240 HSS – E (Co5) KOBALTLI DAİRE TESTERE
Stok Durumu:
Var
Var
Karşılaştır
Proxxon 28186 SERAMİK, CAM VE FİBERGLAS KESME TESTERESİ
Bea PACKFIXA7-8 KOLİ KAPAMA TELLERİ 7/8" 22 mm
Proxxon 24410 PD400 TORNA İÇİN BAĞIMSIZ 4 ÇENELİ AYNA
Proxxon Endüstriyel 23422 1/2" LOKMA 22 mm
Proxxon Endüstriyel 23445 1/2" BUJİ LOKMA 19 mm
Proxxon 24034 PD250/E İÇİN 3 ÇENELİ AYNA
Hawk HA11127 GRİ TELLİ PİMLİ DAİRE FIRÇA 40x6 mm
Knipex 8806250 VDE AYARLI FORT PENSE 250 mm