Stark C300B1180 STARK C300B1180 HSS – E (Co5) KOBALTLI DAİRE TESTERE
Stok Durumu:
Var
Var
Karşılaştır
Ozco FM30V FM30V Masaüstü Freze Tezgâhı
Ozco FM30PLUS FM30 Plus Masa Üstü Freze Tezgâhı
Karşılaştır| Diş Ölçüsü | 180 |
| Testere çapı | 300 |
| Et Kalınlığı | 2,5 |
| Delik Çapı | 40 |
Model DUH483Z
Akülü Çit Budama Makinası
Düşük Titreşim
18V • 480 mm • 15 mm
Yüksek Performanslı Akülü Çit Budama Makinesi
Bahçe düzenleme ve çit budama işleri için tasarlanmış bu model, 18V LXT Li-Ion akü sistemi ile kablosuz kullanım avantajı sunar. 480 mm bıçak uzunluğu ve çift taraflı kesim özelliği, çitlerin hassas ve hızlı bir şekilde budanmasını sağlar. Maksimum 15 mm kesim kapasitesi vardır. Ergonomik tasarımı, hafif yapısı ve kauçuk kaplı tutma yeri ile uzun süreli kullanımlarda konfor sunarken değişken hız kontrolü farklı uygulamalara uyum sağlar. Düşük titreşim seviyesi ve sessiz çalışma özelliği sayesinde çevre dostu olan bu model, ev tipi bahçe bakım ve çit düzenleme işlemleri için ideal bir çözümdür.