Stark C315A1160 STARK C315A1160 HSS – E (Co5) KOBALTLI DAİRE TESTERE
Stok Durumu:
Var
Var
Karşılaştır
Knipex 929590 İÇTEN GEÇMELİ CIMBIZ 160 mm
Clipper CB511 ŞERİT TESTERE TEZGAHI
Makita B-00991 ELMAS BIÇAKLI DELİK TESTERE UCU 35 mm
Makita DVR350RFE BETON VİBRATÖRÜ 18V
Knipex 980017 TEK AĞIZ ANAHTAR 17.0 mm
Makita D-48670 FREZE BIÇAĞI 8x30.2 mm
Makita 196684-1 LASTİK TABAN - ORTA 150 mm