Weller WLTS24IR60 WLTS24IR60 KESKİ HAVYA UCU 2,4MM 3’LÜ
Stok Durumu:
Var
*WLIR6023C uyumlu havya ucu.
Var
Karşılaştır
Max Safety SE173B BRAKET - VİZÖR TAKMA APARATI
Knipex 8806250 VDE AYARLI FORT PENSE 250 mm
Proxxon Endüstriyel 22266 LOKMA TORNAVİDA 8 mm